FS-Gaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wow help -> incepator

2 participanți

In jos

Wow help -> incepator Empty Wow help -> incepator

Mesaj Scris de Yaten Mier Mar 02, 2011 7:58 am

M-am apucat de cateva zile de wow, pe un server particular, si v-as ruga daca exista pe aici cineva care se pricepe sa ma ajute si pe mine cu niste sfaturi, niste linkuri....

Mi-am facut Paladin, si as vrea sa il fac Healer, dar nu imi prea dau seama pe ce stats sa ma axez, pe ce Talens sa pun puncte...

Daca este cineva capabil sa ma ajute, am sa ii dau mai multe informatii...


Am postat aici pentru ca nu este sectiune destinata altor jocuri...


P.S. "va rog dulce ca o savarina" sa nu postati daca nu aveti treaba, fara spam
Yaten
Yaten
Moderator

Mesaje : 4
Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 38
Localizare : Craiova

Sus In jos

Wow help -> incepator Empty Re: Wow help -> incepator

Mesaj Scris de fS.GoguPiromanu Mier Mar 02, 2011 8:40 pm

Eu te pot ajuta . Joc WoW din 2006 si stiu cam tot ce este nevoie pana in Cataclysm deoarece n.am mai jucat din iarna pe Blizzard . Dami niste idei despre ce vrei sa afli si eu iti descriu tot . Doar ce vrei sa afli si iti zic . ]
Toata stima , Echipa fS.
Mereu facem show.
fS.GoguPiromanu
fS.GoguPiromanu
Membru

Mesaje : 13
Data de inscriere : 26/02/2011
Localizare : La tine in sufragerie.

Sus In jos

Wow help -> incepator Empty Re: Wow help -> incepator

Mesaj Scris de Yaten Joi Mar 03, 2011 11:48 pm

Eu joc pe un server particular (cateva buguri, dar nu foarte multe), este versiune WOW, wrath of the Lich King.
Mi-am ales Paladin (elf), si as vrea sa il fac Healer pentru inceput,si mai apoi ca dubla specializare sa il fac Tank.

Ma intereseaza ce stats m-ar ajuta cel mai mult.

am bagat toate punctele de la specializare pe Retribution, am inteles ca e mai usor pentru lvl Very Happy, am lvl 31.

Sunt poca, dar vreau sa invat Very Happy

P.S. sa imi zici cu cuvintele tale, din experienta ta, pentru ca din wiwkiwow, nu am inteles nici o boaba Very Happy
Yaten
Yaten
Moderator

Mesaje : 4
Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 38
Localizare : Craiova

Sus In jos

Wow help -> incepator Empty Re: Wow help -> incepator

Mesaj Scris de fS.GoguPiromanu Vin Mar 04, 2011 12:02 am

Sunt foarte multe de invatat la palac . eu am specializare mage / hunter dar iti dau niste sfaturi . pana la 80 joci la retribution deoarece se creste rapid si genial . Daca vrei sa il faci healer e destul de usor . nu stiu buildul de talente tot dar sunt multe chestii . Iti recomand sa vorbim cand ai 80 ca sa aflu detalii ... e de preferat sa nu farmezi gold / arme / etc pana la 80 deoarece de acolo totul se schimb . ca meserii e indicat herbalist / inscriptioner sau si mai bine herb / alche
fS.GoguPiromanu
fS.GoguPiromanu
Membru

Mesaje : 13
Data de inscriere : 26/02/2011
Localizare : La tine in sufragerie.

Sus In jos

Wow help -> incepator Empty Re: Wow help -> incepator

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum