FS-Gaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CS 1.6 ROMANIA v2

In jos

CS  1.6 ROMANIA v2 Empty CS 1.6 ROMANIA v2

Mesaj Scris de TruFa Dum Feb 27, 2011 8:42 pm



» Autor : yoonutz
» Versiune : v2.0
» Data lansarii : 15 August 2009

» Ajutator & Tester : w33d-sm0k3r

Descarcare : 1 http://www.filebox.ro/download.php?k=2ye3qylnq85k8iw1

» Descriere : :

Nu este aceeasi munca ca la v1.0 dar multe buguri au fost scoase, traduceri mai multe, configul este mult mai bun inlocuit cu cel din PGL GUI, putin modificat, am adaugat un script nou, bunnyhop, radarul vechi (transparent si solid) inlocuit cu steagul romaniei, chenar cu fps adaugat, background usor modificat, o melodie de fundal mai noua decat cea din v1.0 si multe altele deci aceasta versiune este mult mai buna si mai usoara de folosit decat v1.0 dupa parerea mea...

» Ce este nou ? :

- Am modificat radarul vechi transparent si cel solid cu unul nou gen 'steagul romaniei'.
- Imaginea de fundal upradata.
- Am schimbat explozia grenazii HE cu una noua, mai spectaculoasa.
- Am schimbat culoarea muzzleflashului cu una noua.
- Melodia de fundal schimbata cu una mai noua.
- Jocul este tradus acum in proportie de 90% in limba romana.
- Configul este pe baza celui din PGL GUI, putin modificat, iar tastele bindate aiurea din v1.0 au fost scoase. (P.S: din experienta mea de counter-striker am jucat cel mai bine cu acest config)
- Am adaugat un chenar cu FPS (Frames Per Second) in coltul din dreapta jos, astfel incat puteti vedea daca jucati CS 'calumea' sau nu... Cel mai bine este sa aveti aproximativ 100 fps.
- Buguri minore, si alte chestii ce nu permiteau folosirea cheat-urilor/coadelor rezolvate!
- Bunnyhop script adaugat in joc! Ca sa dezactivati/activati bunnyhop-ul apasati tasta "J" in joc. Nu trebuie sa scrieti 'exec bunnyhop.cfg' in consola, deoarece el se activeaza singur imediat la intrarea in joc!
- Mici modificari.

» Info :

Informatii KIT instalare :

* Este in format setup.exe.
* Are marime de 313 MB.
* Tradus in romana inafara de erori in proportie de 100%, cu erori 80%.
* Instalat, jocul are 630 MB.

*Rezolutia Recomandata : 1024x768
TruFa
TruFa
Membru

Mesaje : 23
Data de inscriere : 27/02/2011

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum